В історії не збереглися дані, коли з’явилася перша реклама. Та вочевидь вона виникла задовго до появи грошей та писемності. Втім, за умов жорсткої конкуренції однієї реклами замало – за клієнта змагаються, застосовуючи додаткові знижки, бонуси, кешбек та інші вигідні пропозиції. Не стала винятком і сфера онлайн кредитування.  Розглянемо що пропонують мікрофінансові організації, щоб спонукати українців користуватися своїми послугами.

Кредит під 0%

Досі частина наших співгромадян не вірить, що можна взяти гроші у позику без відсотків, комісій чи якихось прихованих платежів. До того ж, за мінімальних вимог: тільки паспорт та код. Але це правда. Таким чином, мікрофінансові організації розраховують залучити якомога більше людей, які у подальшому стануть активними користувачами їхніх послуг та у подальшому сплачуватимуть за відсотками, взявши наступний кредит.

Тут є уточнення: велика частина МФО видає безвідсотковий кредит не на 30, а на 15 діб. Важливо не пропустити дату сплати за мікрозаймом, в інакшому випадку акцію буде скасовано та відсотки перераховано.

Промокоди

Отримати повторний кредит зі знижкою можна, якщо застосувати спеціальний промокод – комбінацію з літер та чисел. Найчастіше подібні акційні пропозиції надходять напередодні свят, перед вихідними, в честь дня народження клієнта, тобто тоді, коли гроші найбільше потрібні. Джерел отримання промокодів декілька:

  • СМС – повідомлення;
  • електронна розсилка;
  • соціальні мережі;
  • спеціалізовані сайти

Щоб знижка за промокодом була активована, його треба ввести у спеціальне поле. Обов’язково переконайтеся, що промокод спрацював, адже термін його дії може бути обмеженим.

Реферальні програми

Мається на увазі  винагорода за залучення нових позичальників (рефералів), наприклад, акція «приведи друга». Тим самим МФО розширюють власну клієнтську базу. Використовуючи таку можливість можна непогано заробити, адже мікрофінансові організації готові платити від 100 до 400 гривень за  кожного, хто долучиться до сервісу. Скористатися послугою слід таким чином:

  1. Натиснути на сайті МФО кнопку на кшталт «Привести друга», та (або) скопіювати власне реферальне посилання.
  2. Розміщувати це посилання в соціальних мережах, месенджерах, блогах, на форумах, сайтах тощо.
  3. Мотивувати друзів взяти позику та вчасно погасити її.

Лише за умови повного повернення кредиту другом, мікрофінансова організація надішле кошти, можливо, попередньо вирахувавши податки.

Кредитні канікули

Оформлюючи онлайн кредит, ми гадаємо, що зможемо швидко його повернути, та обставини іноді непередбачувано змінюються.  Яскравий приклад – пандемія коронавірусу, яка залишила без роботи тисячі українців.

Багато мікрофінансовимх органцій у той час пропонували так звані, кредитні канікули. Тобто, позичальник міг продовжити кредит на 30 днів, і безкоштовно користуватися ним 60 днів.

Безкоштовна пролонгація, кешбек та інші приємності

Значна частина населення України живе у досить скрутних умовах, тож позичальники іноді не мають коштів на погашення кредиту. Дехто скаже, що тоді й кредити брати не варто, але ж люди завжди схильні сподіватися на краще. Мікрофінансові організації готові неодноразово продовжувати термін користування позикою, коли треба сплатити лише за нараховані відсотки.

Щоб зменшити навантаження на клієнта, МФО можуть надавати кешбек, який можна використати на погашення кредиту. Розмір кешбеку зазвичай залежить від суми мікрозайму.

Якщо позичальник за об’єктивних причин не може погасити кредит, йому варто звернутися до фахівців компанії, та обговорити індивідуальний план погашення позики. Обов’язково знайдеться варіант, який задовольнить усіх.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *