Скільки б грошей людина не отримувала, їй завжди здаватиметься, що не вистачає рівно стільки ж. Справа в тому, що наші потреби є безмежними, на відміну від ресурсів. На щастя, мережа Інтернет, без якої зараз важко уявити життя, надає можливості швидко отримати кошти, коли вони так потрібні: позичити, заробити, виграти, заощадити.

Онлайн кредит за декілька хвилин

Це найлегший і найшвидший спосіб отримати гроші у мережі. Але їх обов’язково доведеться повернути ще й чималими відсотками. Втім, конкуренція на ринку небанківського кредитування в Україні досить висока, отже мікрофінансові організації усіляко намагаються залучити позичальників. Мова йде про акційні пропозиції, реферальні програми, кешбек, розіграші подарунків тощо.

Скористатися сервісами онлайн кредитування можуть громадяни України, яким вже виповнилося 18 років. Обов’язкові умови:

  • паспорт нового або старого зразка;
  • ідентифікаційний код;
  • мобільний номер;
  • власна банківська картка;
  • відсутність серйозних прострочень.

Заявки на мікрозайми погоджуються у більш як 90% випадків. При першому зверненні, коли треба реєструватися та заповнювати анкету, знадобиться близько півгодини для отримання коштів. При повторному зверненні розгляд запиту займає всього декілька хвилин.

Реферальні програми та накрутка відгуків

Маються на увазі акції на зразок «Приведи друга». Винагородою за кожного нового клієнта, який прийде за вашою рекомендацією, можуть бути гроші, знижки та ін. Такий спосіб заробити, або заощадити підходить комунікабельним людям, які мають широке коло знайомств. Якщо ж розсилати своє реферальне посилання незнайомцям на форумах чи в соцмережах, є шанс, що вас заблокують, адже спам ніде не вітається.

Накрутка відгуків теж може принести гроші, але слід усвідомлювати, що це як мінімум некоректно. Наприклад, ви на прохання власника магазину написали, що товар якісний і доставка вчасна. Хтось прочитав і вам повірив, а насправді якість продукції сумнівна. Виходить, що через вас хтось витратив гроші даремно і добре, якщо мова не йде про якісь лікарські засоби. Тут наслідки можуть бути серйознішими. Тож краще двічі подумати, ніж брати на себе такий моральний тягар.

Фріланс платформи для працьовитих

Фрілансери – це люди, які заробляють гроші, не виходячи з дому. А шукають замовників вони в Інтернеті, на спеціальних платформах. Видів діяльності багато: написання текстів, створення мультимедійних презентацій, обробка фото, наповнення сайтів, переклади тощо.

Таким способом дійсно можна заробити, але легкими ці гроші не назвеш. Вас чекає наполеглива праця та безсонні ночі, коли замовлення термінове. Але фріланс – це рай для інтровертів, які зовсім не страждають через брак безпосереднього спілкування з людьми. Головне – це знати міру і не забувати про фізичні навантаження.

Промокоди на все

Дехто вважає, що заощадити – це те ж саме, що заробити. А чом би й ні! Великі маркетплейси, сервіси онлайн кредитування та інші компанії періодично розсилають своїм постійним клієнтам промокоди на знижки. Але чекати зовсім не обов’язково, можна скористатися спеціалізованими сайтами, де розміщуться акційні пропозиції, та скопіювати звідти промокоди на знижки. Вони майже завжди спрацьовують.

Великий розпродаж

Інтернет – чудова можливість позбутися непотрібних речей та ще й заробити на цьому. Варто лише розмістити об’яви на спеціальних майданчиках та чекати на дзвінок бажаючого придбати річ. Тут варто бути дуже обережними з персональними даними. Деколи під виглядом покупців ховаються зловмисники, які просять номер вашої картки для передплати за товар. Потім через деякий час можуть телефонувати «співробітники банку» та виманювати термін дії на тризначний код на звороті картки. Тож будьте обачними.

Отже, дістати гроші, використовуючи мережу Інтернет, може кожен. Варто лише обрати найбільш прийнятний спосіб, та дотримуватись правил безпеки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *