Умови кредитування в більшості українських банків побудовані таким чином, що звичайним пенсіонерам отримати кошти у позику важко. Це особливо прикро, коли гроші потрібні негайно, наприклад, на подарунок онуку, щоб зробити сюрприз. Святковий настрій може бути зіпсований у всієї родини, коли почнуть телефонувати банківські кредитні експерти, щоб уточнити всі дані про фінансовий стан пенсіонера. Для подібних випадків існує альтернатива – онлайн кредит в МФО, де позику можна одержати швидко, без зайвих питань та не виходячи з дому.

Кредит онлайн – це нескладно

Декого з людей старшого віку лякає начебто складна процедура оформлення мікрозайму. Хвилюватися не варто, адже кожен крок буде послідовним та зрозумілим. Для оформлення онлайн позики треба заздалегідь приготувати:

  1. Паспорт.
  2. Ідентифікаційний код.
  3. Банківську картку.
  4. Мобільний телефон.

Перший крок – реєстрація на сайті МФО. Найчастіше для цього достатньо лише мобільного телефону, на який прийде код для входу. Іноді треба буде ще створити власний пароль. В жодному разі не передавайте ніякі паролі стороннім особам. Це стосується не лише онлайн позик.

Другий крок – заповнення анкети. Вказуйте тільки достовірну інформацію, адже вона легко перевіряється. Особлива уважність потрібна, коли вводите дані паспорту та ІПН.

Третій крок – перевірка картки. Для цього треба ввести 16 цифр своєї картки будь-якого українського банку, термін її дії та три цифри на звороті. Не треба лякатися, якщо буде списана невелика сума (до 2 грн.), вона згодом повернеться.

Далі, заявка відправляється на розгляд. Найчастіше це робиться в автоматичному режимі, рідше дані перевіряються вручну працівниками МФО. Час розгляду коливається від 2 до 20 хвилин. Більшість МФО працює цілодобово, хоча іноді запити, надіслані уночі, відкладаються до ранку.

Якщо ж ви не побоюєтесь викладати власні персональні дані в мережу Інтернет, або не володієте інформаційними технологіями, оберіть мікрофінансову організацію, яка має звичайні відділення, як у банку.

Мікрозайм – це безпечно

У засобах масової інформації часто можна почути про шахрайські операції з банківськими картками. Так відбувається через необачність людей, які довірливо передають зловмисникам паролі та всі платіжні дані картки. Але це зовсім не стосується сфери онлайн кредитування.

Ніхто крім вас на зможе взяти онлайн кредит за вашими документами тому що:

  • Видача коштів здійснюється лише на вашу картку. Під час реєстрації це перевіряється в банку, який її видав.
  • Вхід на сайт та підписання договору відбувається лише через підтвердження за допомогою СМС-коду, який заборонено будь-кому повідомляти.
  • Фото з паспортом – запорука безпеки. Так кредитні експерти пересвідчуються, що саме ви оформлюєте позику, а не хтось від вашого імені.

Для власного спокою та уникнення конфліктних ситуацій, при закритті кредиту вимагайте довідку про відсутність заборгованості, за можливості зберігайте всі квитанції.

Як збільшити шанси отримати позику

Запорукою погодження мікрозайму для пенсіонера буде правильне оформлення анкети, уважність при введенні даних та зважена оцінка власної фінансової могутності. Тут є декілька порад:

  1. Вказуйте всі доходи, які маєте крім пенсії. Наприклад, дохід з присадибної ділянки, оренди нерухомості, земельного паю тощо.
  2. Завантажте якомога більше документів, якщо це вимагається, Не зайвим буде, наприклад, пенсійне посвідчення, а от копії документів на володіння майном не радимо нікому показувати.
  3. Не замовляйте завелику суму, яка перевищує половину вашого основного доходу.

Онлайн кредити – це відносно новий фінановий продукт, корисний усім верствам населення. Мікрофінансові організації дають можливість отримати бажані кошти пенсіонерам, студентам, безробітним та іншим категоріям населення, яким зазвичай банки відмовляють. Головне – користуватися такими послугами розумно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *