Вже нікого не здивуєш ситуацією, коли негайно знадобилися додаткові кошти до зарплати, або на придбання якихось речей. Питання в тому, яке джерело фінансових надходжень обрати: родичів та знайомих, банк, ломбард чи мікрофінансову організацію. Тут важливо знайти баланс між легкістю отримання, розміром переплати та психологічним комфортом.

Чому українці обирають МФО

Якщо вкрай потрібні гроші, більшість українців воліє оформити онлайн кредит. Вони цінують в першу чергу швидкість, простоту оформлення та доступність мікрозаймів. Також люди вже давно переконалися, що МФО – це надійні компанії, які виграють перед іншими варіантами отримання грошей:

 • По-перше, мріяти про банківський кредит можуть тільки офіційно працевлаштовані особи, віком зазвичай від 21 до 65 років. Вимоги до позичальників високі, є навіть анекдот, що банк – це така установа, яка надасть позику лише після того, як ви доведете, що кошти вам не так вже й потрібні.
 • По-друге, гроші в ломбардах видаються лише під заставу майна: виробів з дорогоцінних металів, побутової техніки, інструментів тощо. Зробити це можна тільки відвідавши відділення. Далеко не всі ломбарди надають змогу продовжити термін позики онлайн, тому існує ризик не побачити більше дорогу річ.
 • По-третє, як варіант, попросити грошей у борг можна у друзів, колег, родичів. Але це незручно, та й не може повторюватися безліч разів. А якщо не виходить вчасно повернути кошти, можна втратити довіру та дружбу назавжди. Воно того не варте.

Саме тому так популярні зараз сервіси онлайн кредитування, які надають швидку фінансову допомогу цілодобово без вихідних.

Умови отримання кредиту онлайн

Вимоги до позичальників можуть мати відмінності в різних компаніях, хоча й не значні. Головні спільні риси – це мінімум документів та обмежень.

 1. Мікрозайми доступні позичальникам віком від 18 до 70 років та більше. Іноді мінімальний вік може сягати 20 років.
 2. Кредити видаються без довідки про доходи, поручителів, майна у заставу. Всі дані про фінансовий стан людина вказує особисто в анкеті.
 3. З документів вимагається тільки паспорт та ІПН, більшість МФО переходять на дистанційну ідентифікацію за допомогою BankID.
 4. Потрібна власна банківська картка з позитивним балансом, щоб можна було провести верифікацію (іноді блокується сума до 2 грн.).
 5. Найчастіше позики схвалюються без дзвінків родичам та роботодавцям, навіть якщо в анкеті просять вказати контактні дані.
 6. Час розгляду заявки до 20 хвилин. Якщо видача грошей погоджена, вони надходять на картку миттєво.
 7. Зазвичай кошти видаються терміном до 30 днів, після чого можлива пролонгація, коли повернути всю суму важко.
 8. Для нових та постійних клієнтів пропонуються програми лояльності: знижки на відсотки по кредиту, акції «Приведи друга», бонуси та. ін.

У той же час, перш ніж брати позику онлайн, варто зважити на те, що відсоткові ставки в українських МФО досить значні – до 2% на день. Якщо термін видачі мікрозайму сплив, то застосовуються штрафні санкції, тому краще закривати, або продовжувати кредити вчасно.

Як збільшити шанси схвалення позики

Щоб підвищити ймовірність схвалення заявки на онлайн кредит, уважно заповнюйте анкету. Помилка в паспортних даних – майже гарантія отримати відмову, або навіть викликати підозру у шахрайстві.

Не намагайтеся приховати кількість кредитів та щомісячне навантаження на їхню сплату. Ці дані є в Українському бюро кредитних історій та легко перевіряються навіть в автоматичному режимі.

Дайте якомога більше інформації про себе: вказані контакти друзів, родичів, робочий телефон характеризують вас як надійного позичальника. Також не соромтеся надати посилання на сторінки у соцмережах, якщо це рекомендовано в анкеті.

Вимкніть анонімайзери на зразок VPN, щоб можна було простежити ваше місцеперебування. Це також збільшує шанси позитивного рішення по кредиту, особливо якщо мова йде про перше звернення до компанії.

Отже, запорука успішного співробітництва з мікрофінансовою організацією – це максимальна прозорість та чітке виконання умов договору.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *