Як же хочеться швидше досягти 21-25 років, коли банк вчергове відмовив у кредиті через надто юний вік! От як виходить: людина повнолітня, відчуває себе дорослою, має дохід та підтримку родичів, а їй не довіряють. Це неймовірно дратує, особливо коли гроші потрібні негайно. Саме в таких випадках ідеальним варіантом буде оформлення онлайн позики в мікрофінансовій організації. Головне – це розуміння відповідальності, яку несе у собі кредитний договір.

Що необхідно для отримання мікрозайму

Від студентів не вимагаються якісь особливі дані для оформлення позики онлайн. Достатньо відправити заявку та очікувати на рішення. При першому зверненні доведеться заповнити стандартну анкету, для якої потрібна наступна інформація:

  1. Паспортні дані та ІПН.
  2. Адреса реєстрації та постійного місця проживання;
  3. Відомості про родинний стан.
  4. Інформація про доходи.
  5. Власна банківська картка.

Іноді МФО просять надати телефон контактної особи для додаткового зв’язку з позичальником. Краще за можливості дати декілька телефонів, щоб хоч хтось із друзів був на зв’язку у потрібний час.

Не слід лякатися селфі з паспортом, так кредитний експерт точно знатиме, що це не зловмисники беруть на ваше ім’я позику.

Підвищуємо шанси на погодження заявки

Після надсилання заявки рішення про видачу позики, або відмову приймається впродовж 2-20 хвилин. Найчастіше інформація обробляється автоматично із застосуванням спеціальних скорингових алгоритмів. Ймовірність позитивного результату підвищиться, якщо ви візьмете до уваги декілька порад:

  • просіть невелику суму, принаймні при першому зверненні;
  • вкажіть лише актуальні дані, адже їх можна перевірити;
  • назвіть усі доступні джерела доходу, включаючи допомогу рідних;
  • закрийте першу позику достроково, щоб мати гарну кредитну історію.

Особливо ретельно заповнюйте поля анкети, які стосуються паспортних даних та ІПН. Помилки неприпустимі, це не тільки гарантія отримати відмову, а й підозра у шахрайських діях, будьте уважні.

Якщо нічим платити за кредит

Гроші закінчуються швидко, як і терміни мікрозаймів. Тільки не перетворюйтесь на страуса «ховаючи голову у пісок». Якщо позику не погасити, вона нікуди не подінеться, ба навпаки збільшиться, зіпсувавши назавжди кредитну історію. Ігноруйте зухвалі вирази провокаторів як то «за кредитами платять тільки невдахи», так можна і в суді опинитися, і за стінами вишу. Воно вам хіба треба?

Так що ж зрештою робити, якщо час підтискає, а грошей зась? В першу чергу слід продовжити кредит. Це можна зробити безкоштовно в особистому кабінеті користувача, сплативши лише нарахування за відсотками Якщо це була перша позика під 0,01% то доведеться внести невелику суму до 10 грн. і користуватися кредитом далі, щоправда вже не на пільгових умовах.

Не допускайте прострочень, щоб уникнути штрафних санкцій і неприємних телефонних розмов. Для цього обов’язково зазначайте дату закінчення терміну позики у нагадуваннях.

Взяти новий мікрозайм з метою погашення попереднього – це прямий шлях до кредитної пастки, коли сума заборгованості неминуче буде зростати. Не радимо такий варіант. Може краще на деякий час «затягнути ремінець»?

А, взагалі, студенти вважають мікрозайми потрібними, бо вони неодноразово виручали юнаків та дівчат у складних ситуаціях. Також подібна практика значно підвищує економічну культуру молоді. Адже слід, зрозуміти, що фінансові зобов’язання є вагомою частиною сучасного дорослого життя. Відповідальне ставлення до них допоможе берегти свою кредитну історію змолоду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *