Шалена популярність сайтів, де можна отримати кредит онлайн на карту, постійно зростає. І справа не тільки в дещо нав’язливій рекламі. Сервісами онлайн кредитування користуватися зручно, вимоги до позичальників мінімальні, гроші надходять швидко навіть уночі. Фантастика та й годі! Умови отримання позик в мікрофінансових організаціях схожі, але є й відмінності. Тож розглянемо особливості роботи МФО.

Гроші на картці за лічені хвилини

Одержати мікрозайм на картку в Україні можна за 15 хвилин в режимі 24/7. До того ж зовсім не обов’язково збирати пакет документів, як це вимагають від потенційних клієнтів банки. Майно у заставу та поручителі теж не треба.

Вік позичальників може коливатися від 18-20 до 65-90 років. Тобто розраховувати на кредит можуть навіть студенти та пенсіонери. Довідка про доходи теж не знадобиться, достатньо лише вказати в анкеті свої щомісячні фінансові надходження.

Мікрофінансові організації декларують, що сума першої позики може сягати до 10 тис. грн. Але на практиці новим клієнтам частіше схвалюються заявки на суму до 3-5 тис. грн. Їм також іноді пропонується кредит під 0,01% за умови його вчасного повернення. Термін користування позикою зазвичай не перевищує 30 днів.

Інструкція для отримання онлайн кредиту

Сервіси онлайн кредитування вже стали рятівним колом для багатьох українців, яким негайно знадобилися кошти. Головне – користуватися цими послугами розумно, реально оцінюючи свої можливості. Спершу треба виконати ряд нескладних дій:

  1. Обираємо потрібну суму та тривалість позики. Для цього варто скористатися кредитним калькулятором, який відразу покаже розмір переплати.
  2. Заповнюємо всі обов’язкові поля анкети. Радимо бути уважними, вказувати лише актуальну інформацію, адже вона буде перевірятися.
  3. Надсилаємо якісне фото з паспортом в руках, якщо це вимагається. Також може знадобитися завантаження фото додаткових документів, наприклад, копії ідентифікаційного коду.
  4. Додаємо до новоствореного профілю власну картку будь-якого українського банку. На ній має бути хоча б дві гривні, щоб система могла провести верифікацію.
  5. Чекаємо, доки заявка буде оброблятися. Це займає від 2 до 15 хвилин в залежності від алгоритму та швидкодії програм.

Якщо позику буде схвалено, обов’язково уважно перечитайте договір, перш ніж підписувати його за допомогою СМС коду. Як тільки ви підтвердите згоду з умовами надання позики, гроші будуть відправлені на картку.

Позику не схвалено. Що робити?

Відсоток позитивних рішень щодо надання мікрозаймів залежить в першу чергу від налаштувань скорингових програм. Щоб збільшити шанси на отримання позики, можна подати запит відразу в декілька МФО.

Ймовірність схвалення мікрозайму зростає якщо ви правдиво заповнюєте всі анкетні дані, в тому числі вірно вказуєте наявність кредитів в інших фінансових установах. Завважте, що цю інформацію легко перевірити.

Можливо сума, яку ви бажаєте взяти, занадто велика для наявних доходів при вже існуючому кредитному навантаженні. Спробуйте зменшити її в заявці.

В будь-якому разі, не засмучуйтеся. Поставтеся до такої ситуації по-філософськи. Може наступна спроба буде більш вдалою.

Способи погашення мікрозаймів

Клієнти МФО, яким була видана позика, мають можливість внести оплату  у різні способи. Найпопулярніші серед них:

  • В особистому кабінеті
  • Через онлайн банкінг
  • В касі будь-якого банку
  • В терміналі самообслуговування

Зверніть увагу, що миттєво гроші зараховуються тільки при сплаті через особистий кабінет, та й то за умови якісного Інтернет з’єднання та відсутності збоїв. Через касу платежі можуть йди 3 банківських дні або і довше. Тож не зволікайте з внесенням коштів, аби уникнути простроченої заборгованості.

Якщо немає змоги закрити кредит

На жаль, іноді люди переоцінюють власну фінансову могутність, і коли закінчується термін мікрозайму, платити нічим. Як діяти у такій ситуації? Перший і найкращий варіант – це пролонгація кредиту, яка доступна в усіх мікрофінансових організаціях. Для цього необхідно сплатити лише нараховані відсотки і позику буде продовжено.

Якщо сталося так, що виникла прострочена заборгованість, ні в якому разі не уникайте контактів з представниками МФО. Звичайно, телефонні дзвінки будуть і приємними ці розмови назвати важко. Треба ввічливо пояснити ситуацію, якомога скоріше погасити хоча б нарахування разом зі штрафними санкціями. Подібні випадки розглядаються індивідуально, вихід знайдеться, але краще цих речей не допускати. Зазначайте собі дати закінчення позики, щоб випадково не зіпсувати кредитну історію через власну неуважність.

Пам’ятайте, що першочергова умова успішного співробітництва з будь-якими фінансовими установами – це своєчасне погашення позик. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *